Кубраков заперечує, що зерновий коридор зупинили

У порти Великої Одеси продовжують прибувати торговельні судна через тимчасовий коридор. Цей коридор забезпечує безпроблемний рух цивільних суден і використовується всіма встановленими маршрутами, які затверджені ВМС ЗСУ. Таку інформацію спростував віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Протягом роботи коридору, який був відкритий з 16 вересня, через нього проходило 51 судно, які вивезли понад 1,3 млн тонн української агропродукції та інших вантажів. У процесі завантаження вже перебувають 23 судна у портах Одеси, Чорноморська та Південного.

Проте, компанія Barva Invest повідомила, що українська сторона призупинила рух новим чорноморським зерновим коридором з причини загрози від російських літаків. Це сталося 26 жовтня. В останній час військова обстановка в регіоні надзвичайно напружена, тому рух суден знову став небезпечним.

Торговельні судна продовжують прибувати у порти Великої Одеси через використання тимчасового коридору. Віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков підтвердив, що інформація про відміну коридору не відповідає дійсності. Використання коридору не тільки дозволено цивільним суднам, але і є дійсним та безпечним.

З 16 вересня було зафіксовано прибуття 51 судна через цей коридор, а загальна кількість вивезених вантажів становить понад 1,3 млн тонн. Наразі, в портах Одеси, Чорноморська та Південного перебуває 23 судна, які здійснюють процес завантаження.

+ 0 -
  • 0
  • 417

Добавить комментарий