Від штрафу до позбавлення волі загрожує жителю Подільського району за незаконну вирубку лісових насаджень

Поліцейські викрили чоловіка у лісовому масиві під час спилювання акацій. Правопорушнику повідомили про підозру.

Житель Балтської міської територіальної громади за допомогою бензопили спиляв дев’ять дерев та, розпилявши їх на колоди, завантажив у причеп мотоцикла з наміром вивезти для власних потреб.

від штрафу до позбавлення волі загрожує жителю подільського району за незаконну вирубку лісових насадженьвід штрафу до позбавлення волі загрожує жителю подільського району за незаконну вирубку лісових насадженьЧоловік діяв всупереч встановленому порядку заготівлі деревини, яка дозволяється лише за наявності спеціального дозволу на використання лісових ресурсів (ордера чи лісорубного квитка). За попередніми підрахунками, завдана державі майнова шкода складає близько 40 тисяч гривень.

"У правопорушника вилучили знаряддя злочину та деревину. Слідчі під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури повідомили йому про підозру у незаконній порубці дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду. Цей злочин кваліфікується за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України та карається штрафом від 17 до 25,5 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років", - розповів т.в.о. начальника відділення поліції № 1 Подільського районного управління поліції Олександр Табаков.

Поліцейські закликають громадян припинити безконтрольну вирубку лісових насаджень, а опалювальні матеріали заготовляти у законний спосіб.

+ 0 -
  • 0
  • 129

Добавить комментарий