ДТЕК імпортувала понад 100 тис. тонн вугілля з Польщі

Компанія «ДТЕК Енерго» імпортувала з Польщі понад 100 тис. тонн вугілля для українських теплоелектростанцій.  Отримане паливо дозволяє українській тепловій генерації і енергосистемі вцілому надійніше проходити опалювальний сезон.

Поставки тривають регулярно, адже, в межах законтрактованих компанією обсягів, до кінця осінньо-зимового періоду ДТЕК планує імпортувати ще 177 тис. тонн енергетичного вугілля.

«Через похолодання в останні дні суттєво збільшилося і навантаження на енергосистему. Особливо на теплову генерацію, яка її балансує своїми маневровими потужностями в піки споживання електроенергії», – пояснив необхідність імпорту вугілля гендиректор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення рф, в Україну більшу частину імпортного вугілля доставляли саме морем. Наприклад, у січні 2022 року запаси енергетичного вугілля на ТЕС та ТЕЦ в Україні перевищили минулі показники, в основному – саме завдяки морським поставкам. Тоді з початку осені ДТЕК імпортував 1,2 млн тонн вугілля, з яких понад 70% (858 тис. тонн) доставили суднами.

+ 0 -
  • 0
  • 246

Добавить комментарий