Частка продукції ГМК в структурі перевезень УДП у 2024 році може зрости більш ніж вдвічі

У 2024 році частка продукції ГМК в структурі перевезень УДП може зрости з 23% до 50%. Про це під час виступу на форумі з відновлення Reconstruct Ukraine в Румунії повідомив заступник генерального директора УДП Владислав Бєлах.

За словами Бєлаха, протягом 2022-2023 років основу вантажопотоку пароплавства складали зернові. Проте компанія зберегла стратегічні позиції на Середньому Дунаї, передбачаючи, що попит на перевезення зернових з дунайських портів зменшиться після відкриття портів Великої Одеси.

Він додав, що останні місяці 2023 року УДП почало поступово збільшувати кількість баржевих караванів на Середньому Дунаї. У 2024 році саме Середній Дунай буде відігравати ключову роль в перевезеннях компанії, а місце агарної продукції займе продукція ГМК.

«Сьогодні ми в процесі перемовин та контрактування. Наші переваги – це великий обсяг флоту у наявності та комплексні логістичні рішення, які дають можливість вийти на привабливу ставку фрахту. Ми пропонуємо замкнений логістичний ланцюг, що мінімізує ризики для клієнта. Ми готові до партнерства з власниками вантажів, стивідорними компаніями», – зазначив Бєлах.

+ 0 -
  • 0
  • 449

Добавить комментарий