Житель Березівського району отримав обвинувальний вирок суду за викрадення вибухових речовин та зброї

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що раніше судимий за майнові злочини чоловік прийшов до свого знайомого з одного із сіл Іванівської селищної громади. А зрозумівши, що господаря немає вдома, вирішив проникнути до його оселі і викрасти будь-які цінні речі. Зірвавши навісний замок з вхідних дверей та опинившись у будинку, зловмисник ключем, який знайшов в оселі, відчинив сейф, звідки викрав гладкоствольну мисливську рушницю і банку з нітроцелюлозним порохом масою понад 350 грамів, що підтверджено висновком експерта.

Загалом зловмисник завдав потерпілому матеріальний збиток на зальну суму понад 12 тис. гривень.

Поліцейські розшукали правопорушника в іншому селі і встановили, що викрадену вибухонебезпечну речовину та зброю він заховав у водостічній трубі, яка прокладена під польовою дорогою на околиці села. Чуже майно зловмисник хотів продати. Викрадені речі правоохоронці вилучили та повернули власнику після проведення необхідних слідчих дій.

«На підставі зібраних доказів за фактом викрадення мисливської рушниці, на яку у потерпілого був дозвіл, під процесуальним керівництвом Березівської окружної прокуратури фігуранту ми висунули обвинувачення у таємному викраденні чужого майна, тобто крадіжці, поєднаній з проникненням у житло, вчиненій в умовах воєнного стану, за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. А за викрадення, носіння та зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу – за ч. 1 ст. 262 та ч. 1 ст. 263 того ж Кодексу», - прокоментувала старша слідча відділення поліції № 1 Березівського районного відділу поліції Оксана Фіткаленко.

Обвинувальний акт правоохоронці скерували до суду. Розглянувши матеріали провадження та дослідивши надані поліцейськими докази, суд визнав підсудного винним і призначив йому покарання у вигляді п’яти років та п’яти місяців позбавлення волі.

+ 0 -
  • 0
  • 87

Добавить комментарий