Жителю Одещини загрожує два роки ув’язнення за знущання над рідною матір’ю

Мешканець Ізмаїла вже притягувався до відповідальності за тиранію вдома. Суд дав йому можливість виправитися, але чоловік знов почав кривдити свою 73-річну матір. Тепер йому загрожує тюремний строк. Про це розповіли в поліції Одеської області.

Чоловік систематично ображав свою стареньку матір на підпитку. А коли вона висловлювала невдоволення аморальним способом його життя, він ще дужче ображав її та погрожував фізичною розправою.

Жінка не раз зверталася до правоохоронців по допомогу. Чотири роки її син знаходиться на профілактичному обліку в районному відділу поліції.

Правопорушника притягували до відповідальності і він сплачував штраф. А останнього разу він був засуджений до одного року позбавлення волі з іспитовим терміном один рік, після чого схаменувся.

Однак, відбувши покарання, знову повернувся до звичного способу життя, почав пиячити та ображати матір.

Останнього разу кривднику повідомили про підозру в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо матері. За клопотанням поліції суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Максимальне покарання, яке загрожує тирану – два роки позбавлення волі.

Цілодобову психологічну та юридичну консультації з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації ви можете отримати за номером Національної безкоштовної «гарячої лінії» 116-123 та номером Урядової «гарячої лінії» 15-47.

+ 0 -
  • 0
  • 97

Добавить комментарий