У Пересипському районі Одеси капітально відремонтовано травмпункт

Завершено ремонтні роботи в будівлі травматологічного пункту консультативно-діагностичного центру № 29 за адресою: проспект Добровольського, 100.

Цілодобовий травмпункт КДЦ № 29 щодня надає травматологічну допомогу мешканцям найбільш густонаселеного Пересипського району Одеси. Також сюди звертаються жителі прилеглих населених пунктів області. За цією ж адресою працює мамографічний кабінет із сучасним цифровим мамографом.

Попри воєнний стан, вдалося виконати великий обсяг ремонтних робіт із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів відповідно до сучасних вимог теплозбереження та енергоефективності. У будівлі було змінено усе підлогове покриття, покриття стін у холі, коридорах та кабінетах, встановлено сучасне освітлення. Суттєвих змін зазнали усі кабінети травмпункту: кабінет планових прийомів, операційна, кабінет швидкої травматологічної допомоги, маніпуляційний кабінет, гіпсувальна, сестринська, технічні приміщення. Було також оновлено фасад будівлі та прилеглої території.

Усі ремонтні роботи виконано з дотриманням умов безбар’єрності. На вході в травмункт установлено зручний пандус, облаштовано санвузол з урахуванням потреб людей з інвалідністю, розміщені покажчики зі шрифтом Брайля.

Незважаючи на ремонт, що тривав кілька місяців, прийом пацієнтів не припинявся. Так, лише з початку 2024 року за плановою травматологічною допомогою до КДЦ № 29 звернулося 3260 пацієнтів, а за екстреною – 2500. Протягом цього часу медичними працівниками також надавалась консультативна та антирабічна допомога.

Відкриття оновленого травмпункту КДЦ № 29 — черговий крок у поліпшенні якості та доступності травматологічної допомоги для мешканців Пересипського району. Кілька місяців тому в дитячій міській клінічній лікарні № 3 було відкрито сучасне відділення невідкладної, екстреної та травматологічної допомоги, яке в режимі 24/7 надає травматологічну допомогу дітям.

+ 0 -
  • 0
  • 201

Добавить комментарий