Одеські комунальники виконують покіс трави

Працівники комунальних служб активно виконують покіс трави у всіх районах міста, враховуючи наслідки вологих весняних періодів, які сприяли швидкому зростанню рослинності. Зокрема, співробітники підприємств «Міськзелентрест» та «Житлово-комунальні сервіси» почали роботи з кошення газонів у парках, скверах і прибудинкових територіях.

Регулярний покіс трави вирішує низку проблем. Він запобігає поширенню бур'янів на газонах, оскільки скошена трава не висівається. Крім того, високі трав'яні зарості не приваблюють комах-запилювачів, зменшуючи ризик зустрічі з бджолами, осами і джмелями.

Слід зазначити, що некошена трава, особливо під час цвітіння, може стати причиною алергічних реакцій серед населення, оскільки вона випускає пилок, особливо амброзія. Також, регулярний покіс знижує ризик зустрічі з кліщами, які найчастіше поширюються саме в густо зарослих місцях. Кліщі можуть бути небезпечними як для людей, так і для тварин.

Крім того, газони, які піддаються регулярному покосу, залишаються чистими і не перетворюються на місця накопичення сміття. Це допомагає уникнути можливих пожеж, особливо в умовах спекотного літнього періоду.

Покіс трави відіграє важливу роль у загальній програмі благоустрою, сприяючи збереженню охайного та естетичного вигляду міських вулиць та прибудинкових територій.

+ 0 -
  • 0
  • 95

Добавить комментарий