В Одесі цього року з'явиться новий торговий центр

В Одесі у складі ЖК ITown (вул. Софіївська, 1а) з’явиться Itown Mall, заплановане відкриття – четвертий квартал 2024 року, повідомили у пресслужбі Української торговельної гільдії (UTG) агентству “Інтерфакс-Україна”, що є розробником концепції та ексклюзивним брокером торговельного центру.

Згідно з прес-релізом, ITown Mall має три наземні та два підземні поверхи. GBA Загальна площа (GBA) становить 20 962 кв. м, орендна (GLA) – 15 тис. кв. м. На мінус другому поверсі розмістять магазини товарів для дому та спорткомплекс, на мінус першому – супермаркет, на верхніх поверхах – універмаги одягу та взуття, магазини техніки.

Проєкт житлового комплексу бізнес-класу ITown реалізується групою компаній “Простір”. ЖК включає п’ять 9-25 поверхових житлових будинків, загалом 378 квартир. Згідно з концепцією девелопера, окрім житла і торговельного центру, також у складі комплексу заплановано офіси класу А, університет, наукові лабораторії, апарт-готель, коворкінг з басейном на даху, кінотеатр, музей та ін. Житлова секція Е введено в експлуатаціюу 2023 році, ще дві секції заплановано до введення в експлуатацію у 2024 році. Компанія UTG створена 2001 року. Розробила понад 1300 концепцій об’єктів нерухомості. За роки роботи за участю компанії здано в оренду 4,7 млн кв. м комерційних площ в Україні.

+ 0 -
  • 0
  • 172

Добавить комментарий