Мер Одеси перебуває з офіційним візитом у Стамбулі

7 травня 2024 року, під час офіційного візиту до Стамбула, мер Одеси привітав пана Екрема Імамоглу з переобранням на посаду мера на нещодавніх виборах.

Також Геннадій Труханов подякував за підтримку та солідарність, яку турецький народ демонструє з перших днів повномасштабної війни. Зокрема, за непорушність дії Конвенції Монтре, згідно з якою було закрито Босфор і Дарданелли для військових кораблів.

«Ми відстоюємо своє, тому ми сильні. Ваша підтримка допомагає нам бути ще сильнішими. Ми віримо, що російський тероризм буде переможено. І це відкриє нові перспективи співробітництва для наших морських міст», - сказав Геннадій Труханов.

Під час зустрічі мери чорноморських міст обговорили поточну ситуацію в Україні, питання безпеки в Чорноморському басейні та перспективи співробітництва в секторі логістики, промисловості, туризму, а також у сферах освіти, культури й медицини.

Пан Імамоглу запевнив у подальшій підтримці Одеси з боку Стамбула, відзначив, що в найближчих планах - організація передачі 10 пасажирських автобусів, які поповнять комунальний автопарк нашого міста.

Раніше, у січні цього року, Одесі було надано 41 генератор та 2500 медичних аптечок.

+ 0 -
  • 0
  • 219

Добавить комментарий