Студенти ДУІТЗ взяли участь у роботі Всесвітнього конгресу журналістів у Копенгагені

Студентки Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку спеціальності 061 «Журналістика» Катерина Михно, Олена Буцмай та Аріанна Заносьєва відвідали Копенгаген, де взяли участь у Всесвітньому конгресі журналістів (World News Media Congress 2024). Він проходив 27-29 травня за участі 1100 представників ЗМІ із 75 країн, 123 спікерів та 500 компаній.

 
Під час заходу вони мали можливість познайомитися з багатьма колегами з усього світу та України, також вивчити досвід представників різних ЗМІ та обговорити актуальні теми сучасного розвитку журналістики.
Дівчата взяли участь у трьох лекційних днях, під час яких висвітлювалися теми інновацій, використання штучного інтелекту в журналістиці, конструктивна журналістика, жінки в медіа, майбутнє друкованих газет, способи монетизації контенту, нові цифрові формати й можливості та багато інших актуальних питань.

 
Крім того, у фокусі уваги учасників конгресу була тема свободи преси та незалежності медіа в Україні. Порушувалися питання освіти та підвищення кваліфікації, міжнародного співробітництва у виробництві новин і розробці бізнес-моделей, безпеки та психічного добробуту журналістів. Говорили й про роль регіональних ЗМІ в різних країнах. Були порушені надзвичайно важливі для нашого часу питання захисту, свободи та страхування журналістів під час війни.

 
Студентки мали можливість відвідати теле- та радіостудії Копенгагену. Їх ознайомили з роботою данських колег, вони обмінялися ідеями щодо розвитку медіа й отримали натхнення для своїх майбутніх проєктів.
Цю поїздку організовано завдяки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України».

+ 0 -
  • 0
  • 454

Добавить комментарий