Листи від псевдоподатківців — що варто знати бізнесу про перевірки

В Україні платники податків, яких включили у план-графік здійснення документальних перевірок на 2024 рік, почали отримувати на електронну пошту повідомлення від псевдоподатківців. Експерти пояснили, як працює шахрайська схема та що слід робити.

Про це йдеться у повідомленні одного з управлінь Державної податкової служби.

Листи від шахраїв щодо податкових перевірок
Як зазначають у головному управлінні Державної податкової служби у Вінницькій області, почастішали випадки вчинення шахрайських дій невідомими нібито від імені структурних підрозділів ДПС. Метою шахраїв є заволодіння грошима підприємців.

Схема полягає у тому, що платникам податків, яких раніше включили у план-графік здійснення документальних перевірок платників податків на цей рік, надсилають на електронну пошту листи псевдоподатківці із пропозицією за гроші "вирішити питання" з перевірками.

Податківці закликали бізнес повідомляти про подібні випадки у правоохоронні органи, адже не мають відношення до подібних розсилок.

"Звертаємо увагу, що податківці не причетні до надсилання вказаних листів! Дії цих осіб є протиправними. Керівництво Головного управління ДПС у Вінницькій області закликає повідомляти про такі випадки правоохоронні органи. Будьте пильними та не дайте шахраям скористатися Вашою довірою", — наголосили в Податковій службі.

Що ще варто знати
Нагадаємо, у Держспецзв’язку України попередили про активізацію шахраїв в мережі. Виявлено протиправну схему щодо використання банківських карток.

Також ми писали, що уряд запустив проєкт "єДозвіл" на порталі "Дія". Він дозволяє підприємцям зручно отримувати бізнес-ліцензії та дозволи онлайн у кілька кліків, без корупційних ризиків та довготривалої паперової тяганини.

+ 0 -
  • 0
  • 192

Добавить комментарий