Магістри Одеського державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку будуть навчатися і в Польщі, та отримувати одразу два дипломи

Одеський державний університет інтелектуальних технологій  і зв’язку (ДУІТЗ) уклав угоду щодо співпраці з Вищою Школою Економіки  (Wy?sza Szko?a Biznesu – National–Louis University, Польща) про подвійні дипломи.

З цього навчального року магістри спеціальностей 051 «Економіка підприємств» та 073 «Менеджмент»  отримали можливість отримати другий диплом магістра європейського зразка зі спеціальності «Фінансовий менеджмент» при  можливості навчання в Польщі на другий рік.

«Це перший, сподіваємося не останній такий важливий договір. Основні завдання Болонського процесу націлені на  створення єдиної освітньої європейської системи,  усунення перешкод для студентів та викладачів у налагодженні співробітництва між країнами та вишами.  У межах єдиного освітнього простору діють єдині умови визнання дипломів про освіту, працевлаштування та мобільність громадян, що значно підвищує конкурентоспроможність ринку праці та освітніх послуг», – зазначив ректор Одеський державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко.

Вже узгоджені навчальні плани та освітні програми, систему кредитних одиниць (систему ECTS – European Community Course Credit Transfer System) і додатків до дипломів. «Це дуже зручна форма навчання. Перший рік студенти магістратури навчаються в Одесі, другий – в Польщі. Там же проходять виробничу практику, а також пишуть дипломні роботи під керівництвом викладачів ДУІТЗ та  WSB-NLU», – зазначила член робочої групи з підписання угоди, зав. кафедрою  маркетингу електронних комунікацій Олена Чукурна.

 

Вища Школа Бізнесу  – National-Louis University (WSB-NLU)  є філією Національного університету Луїса (м. Чикаго, США) та налічує близько 4500 студентів, навчання проводиться польською та англійською мовами. До складу університету входять два навчальні кампуси – у Новому Сончі й Тарнуві, технопарк MMC Brainville.

Університет має три факультети: інформатики, управління та психології, та пропонує навчання на ступінь бакалавра й магістра. Основними напрямами підготовки є:  інформатика, менеджмент, політологія, управління бізнесом, соціальна робота, психологія. Система освіти закладу побудована на принципах сучасної європейської освіти.

WSB – NLU є одним із перших недержавних закладів вищої освіти у Польщі, що надає своїм студентам можливість одержання багатьох сертифікатів, визнаних у всьому світі: Microsoft IT Academy, CISCO, CIMA, Cambridge ESOL тощо.

В університеті діє Cloud Academy – сучасна інтегрована система дистанційної освіти, створена Центром досліджень та програмування WSB – NLU. Система надає студентам комплексне обслуговування процесу навчання та створює можливості для повного інтерактивного дистанційного навчання за допомогою інноваційного модуля мультипередач із доступом з будь-якого мобільного пристрою.

+ 0 -
  • 0
  • 676

Добавить комментарий