У новому навчальному році в Одесі очно працюватимуть 33 школи

97% батьків одеських школярів обрали дистанційну форму навчання.

У новому навчальному році в Одесі очно працюватимуть 33 навчальних заклади. Саме стільки пройшли перевірку та повністю готові до прийому дітей. Але в них будуть навчатися усього три тисячі школярів, хоча могли би вмістити приблизно десять тисяч. Про це повідомила директорка міського департаменту освіти Олена Буйневич.
“Після перевірки фахівцями навчальних закладів, 33 з них повністю готові до використання. Перевірка була дуже суворою. Фахівці міряли все — навіть товщину стін. Всі бомбосховища, які пройшли перевірку, ми забезпечили всім необхідним. Вони повністю готові до навчального року. Але більшість батьків віддають перевагу навчанню онлайн”, — розповіла Буйневич.

За її словами, 97% батьків одеських школярів обрали дистанційну форму навчання, бо бояться віддавати дитину до школи. Крім того, до дистанційки зможуть долучитися діти, які знаходяться у тимчасово окупованих населених пунктах Херсонської та Миколаївської областей.

Також Олена Буйневич додала, що в очному форматі проводитимуть лише заняття з основних предметів, щоб скоротити час перебування дітей у навчальних закладах.
Що стосується дитячих садочків, то чотири відкриють цього тижня. Братимуть дітей тільки у випадку, якщо батьки офіційно працюють.

+ 0 -
  • 0
  • 530

Добавить комментарий