Паранормальні явища? Одеські аудитори знайшли меблі-«фантоми» в Красносільській школі

Працівники Південного офісу Держаудитслужби провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель та інших нормативно-правових актів Управлінням освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області. Про це розповіли в прес-службі Південного офісу ДАСУ.

Ретельно вивчили три закупівлі, які зробили протягом 2017-2020 рр. у системі «ProZorro» Управління освіти Красносільської сільради для Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перевіркою встановлено завищення вартості ремонтно-будівельних робіт на суму більш ніж 1 млн грн та відсутність придбаного обладнання і устаткування на суму понад 2,6 млн грн.

Аудитори встановили факт закупівлі та оплати подальшого монтажу і підключення обладнання, яке в школі наразі відсутнє. Наприклад, 2 холодильні та морозильні шафи, м’ясорубка та лінія обслуговування за документами вже кілька років мали б працювати в шкільній їдальні. Але виявилося, що обладнання перебуває на відповідальному зберіганні у ТОВ «УКРМЕЖБУД».

Така сама ситуація і з меблями та оснащенням для класів. Ще в 2019 році закуплено 600 одиниць, серед них: 135 парт, 293 стільці, 17 крісел, 33 одиниці корпусних меблів, 40 столів, спорядження для спортивної зали та навіть піаніно, на суму понад 2,6 млн грн. Але до школи потрібні для якісного процесу навчання меблі та обладнання так і не доїхали. Вже два роки все це перебуває на відповідальному зберіганні у ТОВ «УКРМЕЖБУД», тобто не використовується для потреб дітей. Підприємство «УКРМЕЖБУД» розташоване у цокольному приміщенні житлової багатоповерхівки в Одесі. Де зберігаються придбані меблі – невідомо. Офіс товариства зачинено.

Перевірити умови зберігання – чи все в належному стані, чи не розкрадене – ревізори не змогли, тому що керівництво установи не забезпечило присутності відповідальних осіб. А сам керівник, як виявилось, не зацікавлений у поверненні майна.

Тому матеріали перевірки закупівель Управління освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області передані до прокуратури Одеської області та поінформовано регіональне Управління СБУ.

+ 0 -
  • 0
  • 655

Добавить комментарий