В Одесі стартував всеукраїнський проект «Наукою вишиваємо Україну»

Глава Одеської обласної військової адміністрації взяв участь у відкритті Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну». Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в урочистому старті великого Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну», який ініціювала Рада молодих вчених при Одеській ОДА на чолі з Наталею Маслій.

«Вважаю символічним, що зазначений проєкт стартує саме з нашого регіону, адже Одещина є флагманом культурного розвитку та оберегом традицій цілих поколінь. Вишивка в Україні завжди слугувала своєрідним захистом та формувала чітке коло людей, об’єднаних спільною ментальністю, культурою та цілями. Кожен візерунок – це реальний, дієвий оберіг і справжній генетичний код нації. У час, коли українці як народ у пекельній боротьбі виборюють своє право на існування, вишивка стала яскравим символом України, впізнаваним у всьому світі. З’єднаємо країну на полотні! Разом до перемоги!», – зазначив у вітальному слові Максим Марченко.

Після огляду експозицій матеріалів для реалізації зазначеного проєкту та вручення нагород молодим вченим Одещини, переможцям у номінаціях «Молодий вчений року», Начальник Одеської ОВА Максим Марченко долучився до виконання Першого Хрестика на мапі України.

+ 0 -
  • 0
  • 490

Добавить комментарий