Координаційний гуманітарний штаб отримав у жовтні більше допомоги, ніж у вересні

Координаційний гуманітарний штаб Одеської області у вересні отримав 435 палет гуманітарної допомоги, що більше ніж у вересні, а загалом з початку діяльності штаб отримав 6 тисяч 621 палет.

Про це повідомив керівник штабу Олексій Чорний під час презентації звіту роботи штабу у вересні. 

Натомість за жовтень з центральних складів центру відвантажили 850 палет гуманітарної допомоги (загалом з початку роботи 5 тис. 358 палет). 

Станом на 28 жовтня на облік як внутрішньо переміщені особи встали 123 тис. 657 осіб, в тому числі:

  • 36 тис. 537 дітей (~30%);
  • 4 тис. 510 осіб з інвалідністю (~3%).

Найбільше в Одеському районі - 70 тисяч 592 особи, 50 тисяч 978 безпосередньо в Одесі. 

За даними Координаційних гумштабів при районних військових адміністраціях за жовтень 2022 року на території Одеської області гуманітарну допомогу отримали 81 тис. 255 осіб.

Раніше Олексій Чорний повідомив, що Координаційний гуманітарний штаб Одеської області у вересні отримав 362 палети допомоги, що майже вполовину менше? ніж серпні. 

7 жовтня до Координаційного гуманітарного штабу Одеси завітав предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

У серпні Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун відвідала Одеську область. Представниця ООН зустрілася з керівником Координаційного Гуманітарного штабу при Одеській обласній військовій адміністрації Олексієм Чорним. Тоді ж  обговорили можливість підтримки та фінансування штабу від структур ООН, про програми та проєкти штабу.   

+ 0 -
  • 0
  • 501

Добавить комментарий