В одеському гумштабі прозвітували про виконану роботу за місяць

За липень Одеський обласний координаційний гуманітарний штаб надав допомогу 71 885 внутрішньо переміщеним особам в Одесі та області та 146 289 мешканцям Миколаївської області. Усіх постраждалих від війни з цього числа забезпечили наборами гуманітарної допомоги та допомагають знайти місце проживання. Також у гумштабі провели роботу з розвитку наукових майстер-класів та семінарів.
“За підтримки міжнародних місій ми розвиваємо напрямок навчальних семінарів для надання психологічної допомоги, охорони психічного здоров’я, захисту від вигоряння та інші”, – розповів голова штабу Олексій Чорний.

Також штаб приділяє особливу увагу дітям, які постраждали від війни — для них організували безкоштовне відвідування дельфінарію та організували інші заходи для психологічної підтримки.

У подальших планах штабу пошук міжнародних партнерів для ремонту та облаштування житла для переселенців, сприяння збільшенню робочих місць для внутрішньо переміщених осіб, участь в організації підготовки кадрового резерву військових.
 

+ 0 -
  • 0
  • 695

Добавить комментарий