Розкрадання 6 млн грн на благоустрої населених пунктів Одещини – керівнику підрядної компанії повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору підрядної компанії за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

З’ясовано, що в рамках регіональної програми з благоустрою населених пунктів Одещини на 2020-2024 роки за рахунок коштів обласного бюджету, директор підприємства-підрядника уклав з селищною радою 8 договорів з капітального ремонту вулиць двох населених пунктів у колишньому Великомихайлівському районі на 9 млн гривень та впродовж кількох місяців вносив до актів приймання виконаних будівельних робіт і довідок про їх вартість завідомо неправдиві відомості.

Так, за договором підряду, під час ремонту та технічного обслуговування дорожньої інфраструктури у селах, повинні були обладнати автоматизоване освітлення доріг світильниками потужністю 100-120 Ватт з вбудованою сонячною панеллю, датчиком світла, акумулятором і таймером зниження потужності.

Разом з тим, згідно висновку експертизи, вартість фактично виконаних робіт складає 2,5 млн грн, оскільки освітлення вулиць проведено лише частково, а замість передбачених 100-120 Ватт встановлені світильники потужністю 60 Ватт, які втричі дешевші.

Таким чином підозрюваний заволодів понад 6 млн грн бюджетних коштів, які витратив на власний розсуд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

+ 0 -
  • 0
  • 357

Добавить комментарий