Судитимуть підприємця, підозрюваного у розкраданні коштів при ремонті дитячого майданчика

Готується суд над директором підрядної компанії, обвинувачуваним у розкраданні коштів на ремонтних роботах на дитячому майданчику у Болградському районі. Про це повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

Прокурори Болградської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора підрядної компанії за фактом службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України).

Слідством встановлено, що у червні 2020 року керівник підприємства-підрядника привласнив бюджетні кошти під час капітального ремонту дитячого майданчика навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад» в одному з сіл на Болградщині. Він вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт та їх вартості, що призвело до безпідставного перерахування на рахунок підрядної організації майже ста тисяч гривень бюджетних коштів.

Так, за договором підряду на суму 985 тис грн, на майданчику передбачалось улаштування покриття з піщано-гравійних сумішей для гри в баскетбол та волейбол, встановлення ігрового тренажерного комплексу та лавок для відпочинку.

Разом з тим, згідно висновку експертизи, частина робіт з улаштування гравійного покриття та встановлення одного гімнастичного комплексу взагалі не виконувались.

Внаслідок таких протиправних дій обласному бюджету завдано майже 100 тис грн шкоди, щодо відшкодування якої прокуратурою пред’явлений позов.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділення № 2 СВ Болградського РВП ГУНП в Одеській області.

+ 0 -
  • 0
  • 265

Добавить комментарий