На підприємствах Одещини погасили заборгованість з виплати зарплати на суму понад 85 млн грн

Погашення боргів з виплати заробітної плати, особливо в умовах воєнного стану, є важливим елементом у забезпеченні гідного рівня життя мешканців Одещини та одним з пріоритетів діяльності Одеської обласної військової адміністрації. Про це повідомили в Одеській ОВА.

“На початок введення в країні воєнного стану сума заборгованості становила 55,5 млн грн, що на 1,6 млн грн більше ніж на сьогодні – 53,8 млн грн. Впродовж 2022 року погашено заборгованість з виплати заробітної плати у сумі 85,5 млн грн на 77 підприємствах перед 9,0 тис працівниками, у тому числі 49,9 млн грн на державних суб’єктах господарювання”, – зазначає заступник Начальника Одеської ОВА Дмитро Радулов.

Стабільна позитивна динаміка погашення заборгованості, за його словами, з виплати заробітної плати спостерігається щомісячно, починаючи з вересня.

“На сьогодні борги із виплати заробітної плати мають місце на 27 підприємствах, у тому числі на 7 підприємствах державного сектору економіки 24,2 млн грн; 4 комунальних підприємствах – 2,0 млн грн; 16 недержавних підприємств – 23,3 млн грн; 3 підприємствах-банкрутах 4,3 млн грн”, – наводить цифри Дмитро Радулов.

Однією з причин виникнення заборгованості з виплати зарплати є порушені економічні зв’язки з контрагентами, розірвані раніше укладені угоди та неотримані кошти за раніше виконану роботу через введення в країні воєнного стану.

“Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та супутніх податкових платежів знаходиться на постійному контролі Одеської обласної військової адміністрації. Ми постійно вживаємо заходів щодо максимальної підтримки суб’єктів господарювання у провадженні господарської діяльності, сприяємо відновленню та налагодженню логістичних ланцюгів. Також, межах компетенції, сприяємо вирішенню питань, які виникають з територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади”, – говорить заступник Начальника Одеської ОВА.

+ 0 -
  • 0
  • 642

Добавить комментарий