Кабмін знову вніс зміни до порядку обчислення середньої зарплати

Кабінет Міністрів на засіданні 8 вересня вдруге за поточний місяць вніс зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМ від 08 лютого 2023 року № 100.

Цими змінами передбачено, що обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпусток, надання матеріальної (грошової) допомоги або виплати компенсації за невикористані відпустки проводиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки, надання матеріальної (грошової) допомоги або виплати компенсації за невикористані відпустки.

Обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки, на які працівник набув право до 31 грудня 2023 р., проводиться виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році.

Також цим документом внесено зміни до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у частині можливості надання матеріальної допомоги у розмірі не більше середньомісячної заробітної плати (замість середньомісячної заробітної плати).

+ 0 -
  • 0
  • 297

Добавить комментарий