Одеські психологи надали інструменти самодопомоги під час війни

Круглий стіл на тему «Психологічний фронт. Підтримка держави» відбувся 21 січня. Сім досвідчених психологів обговорили актуальну тему сьогодення – як зберегти ментальне здоров’я під час війни. Захід був безкоштовний та відкритий для всіх.

Під час зустрічі виступили Наталія Моісеєва, Ганна Дуднік, Олександр Негатуров, Аеліта Князєва, Олена Адамова, Валентина Малько, Ксенія Тюшева.

Кожен спікер надав інструменти самодопомоги для полегшення емоційного стану. Насамперед мова йшла про дихальні вправи, пальчикову гімнастику, техніку заземлення та т.п.

Крім цього, фахівці звернули увагу своїх колег роботу із військовими. Мова йде про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – тривожний розлад, викликаний дуже стресовими подіями. На думку фахівців, звичайному психологу обов’язково потрібно знати симптоми ПТСР і у разі їх виявлення у своїх клієнтів перенаправляти їх до психіатрів. У такому випадку психологія із традиційними техніками ефективно не спрацює.

Круглий стіл відбувся в рамках соціального проєкту від інформаційного агенства HUBZ, місією якого є збереження та відновлення ментального здоров’я українців.

+ 0 -
  • 0
  • 629

Добавить комментарий