29-річний чоловік пообіцяв доставити партію бронежилетів, отримав за них майже 300 тисяч гривень і зник

Поліцейські відділення поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси розшукали зловмисника і встановили, що він, маючи ділові стосунки з волонтерами в результаті неодноразового співробітництва, заздалегідь спланував шахрайську схему під приводом продажу захисного спорядження для українських військовослужбовців.

До нього звернулася помічниця волонтера і повідомила про намір придбати 15 одиниць бронежилетів для наших воїнів. Правопорушник запевнив жінку, що доставить товар вартістю 292000 гривень, і скинув їй реквізити власного банківського рахунку для оплати. Отримавши на картку гроші, зловмисник привласнив їх і припинив виходити на зв’язок з потерпілою стороною, ігноруючи її.

На підставі зібраних доказів поліцейські повідомили фігуранту про підозру у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України за кваліфікуючими ознаками – заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), що завдало значної шкоди потерпілому. Це правопорушення карається штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51000 до 68000 гривень) або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідство триває.

+ 0 -
  • 0
  • 186

Добавить комментарий