Вчені з’ясували, скільки років Стародавньому Єгипту

Кетрін Бард, почесний професор археології та класичних досліджень університету Бостона, запропонувала аналогічну дату: «Держава фараонів почалася близько 3 000 р. до н.е.».

Однак люди жили в Єгипті задовго до 3000 до н.е.

«Найдавніша відома людська присутність у долині Нілу оцінюється близько 400 000 років тому», – написав П’єр Вермеєрш, почесний професор географії Католицького університету Левена (KU Leuven) у Бельгії, у книзі « Палеолітичні живі місця у Верхньому та Середньому Єгипті » університету, 2000).
«Сільське господарство в Єгипті сягає приблизно 5 000 до н.е. До 4100 до н.е. у деяких частинах Єгипту було засновано постійні цілорічні сільськогосподарські села», — написала Саллі Кетері, професор єгиптології Лаврентіївського університету в Онтаріо, у статті в «Енциклопедії стародавньої історії» (Blackwell, 2013).

Деякі цілорічні поселення згодом перетворилися на міста. Накада та Ієраконполіс (також відомий як Некхен) стали важливими міськими центрами між 3500 до н.е. і 3000 р. до н.е., як писав Стівен Снейп, почесний професор єгипетської археології в Ліверпульському університеті у Великій Британії, у своїй книзі « Повні міста Стародавнього Єгипту » (Темза та Хадсон, 2014 р.).

Близько 3100 р. до н.е. Єгипет об’єднався під владою фараона, і була встановлена ??система листа, часто звана ієрогліфами. Єгипетський жрець Манефон, який жив тисячоліття, приблизно в третьому столітті до нашої ери, повідомив, що першим правителем цього об’єднаного Єгипту був цар на ім’я Менес, але сучасні вчені сперечаються про точну особистість Менеса і точність заяви Манефона.

+ 0 -
  • 0
  • 571

Добавить комментарий