Питання проблемних котелень Одеси - на контролі міської влади

156 міських котелень повністю готові до старту опалювального сезону. Тим не менш, є житлові будинки, які потребують індивідуального підходу. Один із них - ЖК «Смарагд» на вулиці Академіка Сахарова, де гостро стоїть питання забезпечення будівлі опаленням.

Наразі основною проблемою є відсутність частини обладнання в котельні, що унеможливлює подачу теплової енергії мешканцям будинку. Власником приміщення котельної є приватна особа. Також керуюча компанія має заборгованість перед АТ «Одесагаз».

Мер Одеси Геннадій Труханов виїхав на місце, де поспілкувався з мешканцями будинку. Спілкування продовжилося в будівлі Одеської міської ради з представниками керуючої компанії та керівниками профільних структур, зокрема ДТЕК.

«Я долучив до цієї проблеми всі дотичні структури, наші профільні служби детально вивчають питання, аби знайти оптимальний шлях вирішення. Зважаючи на юридичні ускладнення та тривалий час існування проблеми, її не буде вирішено одразу. Проте ми консолідуємо наші зусилля і зробимо все можливе, щоб забезпечити будинок теплом», - зазначив Геннадій Труханов.

+ 0 -
  • 0
  • 339

Добавить комментарий