В Україні зміняться ціни на продукти харчування

В Україні до кінця листопада можуть здорожчати продукти на 3-8%. Зокрема, очікується зростання цін на на молочні продукти, овочі та яйця.
Овочі дорожчатимуть і надалі, не тільки в листопаді. Такий прогноз озвучив аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Максим Гопка.

"Овочі будуть додавати у вартості щомісяця, залежно від обсягу їхньої пропозиції. У середньому на овочі ціни зростуть на 8% до кінця осені. Молочні продукти – на 5%", – сказав він.

Експерт зазначив, що темпи зростання вартості продуктів харчування залежатимуть також від того, якою буде ситуація в Україні. Тобто якщо повторюватимуться масовані ракетні удари країно-терористкою Росією по енергетичній системі та будуть блекаути, то зберігання продукції ускладниться. При цьому, як підкреслив Гопка, аномальних цінових зростань не очікується.

Зростання цін на молокопродукти експерт пояснює зростанням закупівельних цін на сире молоко. Своєю чергою подорожчання курячих яєць – сезонним зменшенням пропозиції від українських домогосподарств.

+ 0 -
  • 0
  • 257

Добавить комментарий