Чому потрібно спати не менше 7 годин

Тривалість нічного відпочинку має становити 7-8 годин. Якщо вона менша, то це може спровокувати проблеми з головним мозком. Варто не забувати, що надлишок сну в літньому віці робить людину більш загальмованою і забудькуватою.

Дослідники зі Стенфордського університету вкотре підтвердили аксіому про те, що людині вночі потрібно спати щонайменше 7-8 годин сну. Особливо це важливо для людей похилого віку, оскільки нічний відпочинок зберігає здоров'я мозку. Якщо людина спить мало часу, то у неї погіршуються когнітивні функції, а в мозку збільшується рівень небезпечних бляшок, пов'язаних із недоумством.

Дослідження показало, що ті, хто спав надто багато, демонстрували слабшу пам'ять та уповільнену швидкість реакції, незважаючи на відсутність високих показників бета-амілоїдних білків у мозку. Вчені проаналізували роботу мозку 4 500 осіб із середнім віком 71 рік із США, Канади, Австралії та Японії.

Незалежні експерти вважають, що отримані дані підтверджують вже існуючі зв'язки між скупченням бета-амілоїдного білка та погіршенням когнітивної діяльності. Що стосується занадто довгого сну в літньому віці, то він може бути симптомом якихось інших проблем зі здоров'ям, наприклад, депресії.

+ 0 -
  • 0
  • 404

Добавить комментарий