Бронемашина для фронту: волонтери Slots City Foundation допомагають ремонтувати автотехніку ЗСУ

Завдяки допомозі від Slots City Foundation, а також небайдужих хлопців з СТО, ремонт автомобілів для фронту відбувається без збоїв.

«Монстр на колесах» — так називають трофейну бронемашину автомайстри з Одеського СТО.

Машина потрапила до них практично вщент спаленою, з рештками снаряду. Потихеньку, своїми силами, працівники майстерні - партнери Slots City Foundation не тільки почистили, але й відремонтували бронетехніку.

«Ми відновили цього монстра на колесах, бо по-іншому його не можна було назвати ніяк», — кажуть на станції техобслуговування.

На СТО «монстру» відремонтували двигун, замінили запчастини. Військові допомогли з «донором» деталей — іншою підбитою машиною, тож автомеханіки використовували вцілілі деталі для ремонту підпаленого «монстра».

 

Зараз на черзі в СТО стоїть ціла серія авто для військових: мікроавтобуси, пікапи.

Переважно вони потрапляють сюди з військових частин «поранені», часто — геть спалені, без вікон, з перегрітими двигунами. Хлопці в майстерні ремонтують, доукомплектовують та відновлюють автомобілі для того, щоб повернути захисникам на фронт уже робочі колеса. Всі машини проходять через діагностику, ремонт і відновлення силами ентузіастів. У них на фронті - родичі та друзі, тож ремонт авто для армії - це їхня допомога близьким і вклад у перемогу.

«Ми відновлюємо техніку трофейну, і в цьому нам допомагає дуже багато людей», — кажуть на СТО.

Завдяки допомозі Slots City Foundation СТО вдалося відремонтувати 2 бронемашини. Самі ж майстри тут працюють з технікою для фронту на волонтерських засадах. «Нас надихають наші хлопці, які прагнуть здобути перемогу. Це — наша основна мотивація, і ми повинні робити максимум для наших там», — кажуть одесити.

«Для нас допомога з ремонтом техніки для фронту — один з постійних напрямків роботи», — каже Артем Стогній, директор Slots City Foundation.

  

За його словами, з початку повномасштабного вторгнення волонтери Фонду купили та відремонтували для Сил Оборони понад 60 автівок.

Фонд також фінансує програму ремонту та відновлення дронів, завдяки якій лише за вересень вдалося дати нове життя близько 700 коптерам.

Окрім ремонту, Фонд Slots City закуповує для армії і нову техніку та спорядження. Так, за жовтень Фонд передав захисникам 277 нових FPV-дронів на суму в 5 млн грн. Загалом же з початку роботи Фонду допомога волонетрів для військових і переселенців перевищила 130 млн грн.

+ 0 -
  • 0
  • 283

Добавить комментарий