Напої, від яких краще відмовитися після 50 років заради здоров’я

Сьогодні ми поговоримо не про алкоголь – всі прекрасно знають, що зловживати ним не варто. Ми розповімо про напої, які здаються нешкідливими, але насправді можуть завдати серйозної шкоди.

Лікарі вважають, що для кожного віку є свої обмеження в харчових звичках – те, що ми легко можемо дозволити собі в 30 років, в 50 стає небезпечним. Це пов’язано не тільки з віковими змінами, але й з тим, що з роками накопичується все більше хвороб і порушень в організмі.

Перше, з чим варто попрощатися – солодка газована вода. Європейські фахівці вважають газовану воду одним з основних винуватців епідемії ожиріння. В одній склянці такої газованої води може бути 3-5 чайних ложок цукру. Тобто, всього дві склянки напою перекривають денну норму цукру, яку можна вживати без шкоди здоров’ю. Зараз багато виробників використовують замість цукру замінники, але і багато з них завдають тільки шкоди.
Викиньте зі свого раціону всі розчинні напої, на зразок кави “3 в 1”, гранільованих чаїв або сухих киселів. Всі вони містять порожні калорії і не принесуть ніякої користі. Головна їх небезпека не тільки в цукрі, а в тому, що такі напої дуже багаті барвниками і ароматизаторами.

Ще один напій, від якого варто відмовитися – фруктовий сік. Навіть якщо ви самі вичавлюєте його, варто пам’ятати, що фрукти містять цукор. Для приготування однієї склянки апельсинового соку потрібно приблизно три фрукта. З’їсти стільки за раз мало хто зможе, а ось випити склянку соку – запросто. Але в соку немає клітковини, яка уповільнює засвоєння фруктових цукрів.

+ 0 -
  • 0
  • 435

Добавить комментарий