Українцям розповіли, хто отримає компенсацію з 1 січня 2024 року

В Україні через Дію було подано 566 тисяч заяв на компенсацію за зруйноване або пошкоджене житло загальною площею 40 млн. кв. метрів. З 1 січня 2024 року компенсацію на ремонт будуть виділяти тим, хто зробив ремонт власним коштом.

Про це під час підсумкової зустрічі команди Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.
За її словами, до війни в Україні вводились в експлуатацію 9?10 млн. кв. метрів житла на рік.
«Таким чином, росіяни зруйнували нашу чотирирічну роботу. Зараз заявки на відшкодування вартості втраченого чи пошкодженого житла також прийматимуть центри надання адміністративних послуг», — наголосила голова парламентського комітету.

Вона також зазначила, що усі дані вносяться в Єдиний Державний Реєстр Нерухомості. «Ця інформація буде основою для компенсування збитків Росією у майбутньому, коли прийде час», — сказала Шуляк,

«Минулого тижня парламент у першому читанні прийняв законопроект, який дозволяє приймати житлові сертифікати для участі у програмі єОселя. Програма компенсації вартості втраченого чи пошкодженого житла вже діє, починають видавати компенсацію на ремонт житла та житлові сертифікати», — наголосила Шуляк.

+ 0 -
  • 0
  • 236

Добавить комментарий