Дієтолог назвала п’ять змін в образі життя, які допомагають схуднути

Пиття холодної води, збільшення споживаного білка, щоденні прогулянки можуть стати тими змінами в звичному житті, які ефективно допомагають схуднути.

Пиття холодної води. Вченим добре відомо, що в умовах холоду, організм починає виробляти більше бурого жиру, який набагато активніше витрачається тілом для виробництва енергії. Таким чином, одержувані з їжею калорії витрачаються з більшою швидкістю, що робить фігуру стрункішою.
Дієтологиня стверджує, що вживання холодної води дає аналогічний ефект.

«Дослідження показало, що учасники, які щодня вживали близько шести склянок холодної води, спалювали до 100 зайвих калорій», – зауважила фахівець.

Білок при кожному прийомі їжі. Порівняно з продуктами з високим вмістом жирів і вуглеводів, продукти з високим вмістом білка, такі як пісне м’ясо, яйця, риба і молочні продукти, вимагають більше калорій для свого перетравлення при рівній кількості. За її словами, вживання білка з кожним прийомом їжі і перекушування цільними, багатими білком продуктами сприятимуть додатковому спалюванню калорій: приблизно до 100-120 додаткових калорій в день.

Прогулянка. Якщо зробити звичкою щодня протягом 20 хвилин прогулюватися швидким кроком, це збільшує добову витрату калорій організмом як мінімум на 100 калорій, пояснює дієтологиня.

Вставання зі стільця. Людям, які через свою роботу змушені проводити сидячи весь день, фахівчиня радить встановлювати регулярні будильники, що нагадують про необхідність вставати і рухатися. Якщо після кожної години сидіння вставати і розминатися, це також дозволить спалювати більше калорій і худнути.

Спорт вранці. Фізична активність високої інтенсивності – це один з найпростіших способів підвищити швидкість метаболізму і посилити ведуть до схуднення процеси жироспалювання. Тим, хто хоче стати стрункішим, дієтологиня радить починати кожен день з короткого сплеску високоінтенсивної активності. Наприклад, це може бути швидкий, протягом 10-15 хвилин, підйом і спуск по сходах, або 20-30-хвилинні пробіжки в сусідньому парку.

+ 0 -
  • 0
  • 354

Добавить комментарий