У Білгороді-Дністровському волонтери виготовляють буржуйки та ремонтують машини для ЗСУ

Для виготовлення печей використовують старі газові балони, а авто збирають із старих машин. Волонтери компанії SteelTec Group виготовляють буржуйки для ТрО, ЗСУ та обладнання сховищ.

Також у своїй майстерні вони ремонтують та збирають автомобілі для потреб армії. «Ми раніше займалася виготовленням камінів, залізних огорож та різними іншими роботами. Після 24 лютого ми не працювали близько трьох днів, а потім зрозуміли, що треба чимось займатися та почали допомагати ЗСУ. Спочатку ми виготовляли протитанкові їжаки та огорожі, потім зайнялися реконструкцією автомобілів. На автомобілях ми встановлюємо турелі для кулеметів, покращуємо прохідність, бронюємо. Два автомобілі ми вже передали до ЗСУ, зараз закінчуємо москвич та ГАЗ-67», — розповів директор підприємства Сергій Щербаков.

Також компанія SteelTec Group займається виготовленням печей для обігріву зі старих газових балонів. Такими печами можна і обігріватися і використовувати для приготування їжі. Підуть перші буржуйки до ЗСУ, ТРО та сховищ. “Ми хочемо, звісно, робити більше, але наш колектив поки що становить 10 чоловік і більше ми фізично не встигаємо, а для набору людей не вистачає фінансів”, – сказав Сергій Щербаков.

+ 0 -
  • 0
  • 327

Добавить комментарий