В Одесі депутати прийняли рішення підвищити вартість харчування для учнів з січня

Кількість учнів, які очно займаються в школах, постійно змінюється - це залежить від загальної обстановки в місті. Сьогодні харчування у школах немає, але прогнозується, що з 1 січня буде.

Про це під час сесії Одеської міської ради 28 вересня повідомила директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Наразі на уроки до одеських шкіл приходить близько 3 тис. дітей (початкові класи - 1,5 тис.), а взагалі в місті - більше 100 тис. учнів.

Під час сесії депутати прийняли рішення підвищити вартість харчування для учнів 1-4 класів та пільгового контингенту на 80%. Ріст цін пов'язаний з подорожчанням продуктів.

Сьогодні ми таку послугу в школах не надаємо, тому що дуже маленька кількість дітей розподілені між великою кількістю закладів освіти. Зараз ми затверджуємо ту вартість, з якою ми вийдемо прогнозовано з 1 січня після проведення тендерної процедури. Мені важко сказати, скільки на той момент буде навчатися очно дітей, тому що їх кількість постійно змінюється. Їх становиться то більше, то після всіх відомих подій на ранок понеділка не вийшла половина учнів, - розповіла Олена Буйневич.

Згідно документу, харчування учнів у початковій школі коштуватиме 43,20 грн на день (зараз 23 грн на день), меню для школярів-пільговиків — до 50 грн на день (зараз 30 грн на день).

+ 0 -
  • 0
  • 428

Добавить комментарий