ООН надасть переселенцям на Одещині грошові виплати та непродовольчу допомогу

Жителі Одещини отримають грошові виплати та матеріальну підтримку у вигляді міжнародної допомоги для проходження опалювального сезону. Спецпостачання буде організовано ООН. Очікується, що міжнародними партнерами, серед іншого, будуть надані генератори та допоміжне обладнання для запуску мобільних пунктів обігріву. Це необхідно на випадок, якщо через ракетні удари росіян регіон залишиться без електропостачання.

Претендувати на допомогу від ООН зможуть близько 30 тис переселенців, які переїхали до Одеської області з початку війни. Такому рішенню передувала зустріч начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка зі старшим польовим координатором Агентства ООН у справах біженців П’єром Камарою.

Надалі очікуються постачання будматеріалів та іншої непродовольчої допомоги. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна отримає 25 млн євро на житло для переселенців. Кошти будуть надані на умовах безповоротного гранту. Також на початку місяця ЮНІСЕФ надав для дітей переселенців на Одещині близько п’яти тисяч наборів зимового одягу.

ЗМІ раніше повідомляли, що держдопомога на проживання тепер не сплачуватиметься мешканцям трьох територіальних громад. У свою чергу, в інших чотирьох громадах допомогу, навпаки, почнуть виплачувати. Про це розповіли у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій.

+ 0 -
  • 0
  • 222

Добавить комментарий