Поліцейські з прикордонниками викрили жителя Одеського району у незаконному вирощуванні конопель та виготовленні канабісу

На території домоволодіння 43-річного правопорушника виявили кілька десятків висаджених наркомістких рослин та бочку з висушеними й подрібненими рослинами.

Отримавши інформацію від жителя одного з сіл Великодолинської селищної громади щодо незаконного вирощування наркотичного зілля, прикордонники повідомили про це поліцейським. Дізнавачі Одеського районного управління поліції № 2 внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин) Кримінального кодексу України, і провели спільний санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта.

На присадибній ділянці правоохоронці виявили 45 кущів конопель, за якими господар ретельно доглядав, а в підвальному приміщенні будинку – бочку об’ємом 50 літрів, заповнену речовиною рослинного походження, схожою на канабіс.

поліцейські з прикордонниками викрили жителя одеського району у незаконному вирощуванні конопель та виготовленні канабісу

поліцейські з прикордонниками викрили жителя одеського району у незаконному вирощуванні конопель та виготовленні канабісу

Чоловік зізнався, що вирощував зілля з наркотичним вмістом та виготовляв з нього наркотичну речовину, й запевним, що робив це для власного вживання.

 

Крім того, у громадянина виявили револьвер, попередньо, для відстрілу гумових куль.

В рамках розпочатого кримінального провадження дізнавачі вилучили речові докази і скерували їх на експертизу. За результатами експертних висновків поліцейські вирішуватимуть питання щодо правової кваліфікації дій фігуранта та повідомлення йому про підозру.

Правопорушнику може загрожувати від штрафу до позбавлення волі.

Слідство триває.

+ 0 -
  • 0
  • 353

Добавить комментарий