В Одесі відзначено зниження захворюваності на ГРВІ та грип

За інформацією Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі за минулий тиждень знизилася на 13,1%, порівняно з попереднім тижнем.

Усього за останній тиждень на ГРВІ та грип захворіли 3538 одеситів, серед яких 65,9% становили діти віком до 17 років. Захворюваність на ГРВІ та грип серед дитячого населення протягом тижня знизилася на 27,6%.

Захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі нижча за епідпоріг на 33% і знаходиться на сезонному рівні для цієї пори року.

Згідно з моніторингом вірусологічних досліджень, минулого тижня зареєстровано циркуляцію вірусу грипу А, а також вірусів негрипозної етіології (парагрип, аденовірус, метапневмовірус та ін.).

На COVID-19 в Одесі за останній тиждень захворіли 40 одеситів, серед яких десять дітей.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції, вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалася поодинокими випадками.

Для проведення моніторингу питної води в Одесі досліджено 10 проб на санітарно-мікробіологічні показники та 9 проб – на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали нормам.

Під час моніторингових досліджень за станом забруднення атмосферного повітря на території житлової забудови Одеси, межах санітарно-захисних зон АТ “ОПЗ” та ТОВ “Дельта Вільмар Україна” було відібрано 20 проб на вміст оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу. Перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено.

+ 0 -
  • 0
  • 124

Добавить комментарий