Сьогодні в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся День відкритих дверей.

Традиційно зустріч з майбутніми вступниками й їхніми батьками відбулася в незвичайному форматі: про переваги навчання саме в нашому університеті та перспективи майбутнього працевлаштування розповідали випускники вишу, а нині – представники провідних компаній та організацій країни.

Ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко у привітальному слові наголосив, що наш університет має одну головну перевагу перед іншими вишами Одеси й регіону: ми пропонуємо базову освіту з 20 спеціальностей, які саме зараз мають великий попит у країні та за її межами.
«Тільки у нас ви маєте можливість отримати базову освіту, що підкріплена дуже потужною виробничо-технічною базою. Гордість нашого університету – виробничі лабораторії, оснащені за останнім словом техніки. До відома, більшість обладнання – це подарунки наших стейкхолдерів, де працюють наші випускники. Отже, наш рівень бакалаврату дорівнює рівню єврейської магістратури. Після закінчення університету можна досить легко знайти роботу. До речі, дуже багато наших студентів вже на другому-третьому курсі знаходять можливість працювати за профілем навчання. Хочу зазначити, що зараз попит тільки на ІТ-фахівців складає 60 тисяч випускників вишів на рік. Отже, від вас потребується тільки бажання вчитися», – зазначив Олександр Аскольдович.

  
Далі присутнім розповіли про особливі умови вступу до закладів вищої освіти 2023 року.
Також виступили керівники факультетів, які презентували основні напрями навчання. Окремо присутнім було презентовано нову спеціальність вишу – 281 «Публічне управління та адміністрування». Як наголосила проректор Світлана Хаджирадєва, зараз, у мовах діджиталізації всіх процесів управляння, дуже високим попитом будуть користуватися саме фахівці, що будуть керувати ІТ-країною.

 
Щодо основних спеціальностей, то про них розповідали не тільки керівники факультетів, але й гості Дня відкритих дверей – представники провідних компаній та організацій, а саме:
– Начальник відділу стандартизації, сертифікації та якості ТОВ «КОТЕКНА Україна Лімітед» Тетяна Литвиненко
– Інженер-електронік ТОВ «Телекард-Прилад» Альона Гірченко
– Старший інспектор 1-го Сектору оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій, лейтенант поліції Артем Тесля
– Експерт з ефективності роботи ексклюзивного каналу lifecell ТОВ «Лайфселл» Володимир Коровкін
– Керівник структурного підрозділу TOB «BIATEK» Іван Дівочка
– Директор освітнього фонду ТОВ «Кіпсолід Україна» Віктор Яценко.

 
Як наголосили наші партнери, в компаніях та організаціях охоче беруть на роботу випускників ДУІТЗ, тому що університет, попри всі негаразди, тримає високу планку. Тому представники стейкхолдерівських компаній всіляко допомагають рідному вишу.

 
Викладачі та студенти ДУІТЗ сьогодні не тільки розвивають сферу інтелектуальних технологій і зв’язку, але й стоять на захисті кіберпростору країни, розробляють обладнання та спорядження для військових.

 
Наприкінці свята гості мали змогу взяти участь у веселій вікторині з подарунками та подивитися на цікаві «іграшки», які розробляють теперішні студенти разом з викладачами.

+ 0 -
  • 0
  • 381

Добавить комментарий