Компанія «Хуавей Україна» запускає корисний проєкт для студентів та молодих фахівців «Насіння для майбутнього 2023»

Освітня програма «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) відбудеться з 6 до 13 листопада 2023 року в Києві. До фінального відбору потраплять двадцять найкращих українських студентів, які впродовж програми навчатимуться і працюватимуть у проєктних групах із менторською підтримкою, розробляючи стартапи для вирішення соціальних і екологічних проблем. Найбільш успішні студенти будуть запрошені на оплачуване стажування в «Хуавей Україна». За результатами програми найкращі стартапи з усього світу змагатимуться за право участі у міжнародному конкурсі Tech4Good Startup Sprint із призовим фондом 100 тисяч доларів США, відбір до якого стартує у грудні 2023 року.

Учасниками «Насіння для майбутнього» зможуть стати студенти університетів (технічних та нетехнічних спеціальностей) з високими результатами навчання і прагненням працювати у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які живуть в Україні, активно цікавляться технологіями, хочуть працювати у сфері ІКТ та використовувати технології в різних галузях. До участі запрошуються студенти бакалаврату та магістратури, а також випускники, які отримали диплом у 2023 році.

Конкурсний відбір триває до 6 жовтня 2023 року. Для реєстрації потрібно заповнити онлайн-форму за цим посиланням:   Зареєстровані студенти та випускники отримають запрошення на онлайн-співбесіду українською та англійською мовами. Після успішного проходження співбесіди учасники отримають інструкції щодо самостійного проходження онлайн-курсів і навчальної програми в Києві.

В рамках програми учасники вивчатимуть технологічні тренди, 5G, штучний інтелект, хмарні обчислення, енергетику, основи створення стартапів тощо. Програма «Насіння для майбутнього» у 2023 році складається із:
1. Онлайн-тренінгів з іспитами на платформі Seeds for the Future Academy, які необхідно пройти і скласти самостійно до 4 листопада 2023 року.
2. Навчальної програми за особистої участі студентів, яка відбудеться з 6 до 13 листопада 2023 року в м. Київ.

Для відібраних учасників проживання, харчування та проїзд Україною безоплатні. Мова навчання — англійська. Після проходження обов’язкових курсів із тестами, участі у проєктних групах зі створення стартапів учасники отримають сертифікат. Деталі на сайті: https://www.huawei.com/ua/.  Із запитаннями звертайтеся до Аліни Севастюк sevastiuk.alina@huawei.com, +380 95 462 82 82.

Нагадаємо, що Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку є активним учасником програм компанії "Хуавей Україна".

Цьогоріч Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку став учасником ініціативи «WiFi в укриттях»,  яка була започаткована Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України. Проєкт розгортання мережі в ДУІТЗ реалізовано компанією «Хуавей Україна» за сприяння БО БФ «Фонд освітніх ініціатив».  

Про програму «Насіння для майбутнього». Всесвітня програма «Насіння для майбутнього» є головною соціальною програмою компанії Huawei. Ця багаторічна ініціатива спрямована на розвиток навичок у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), підтримку лідерів майбутнього та спільнот у цифровому світі. З моменту заснування в Таїланді у 2008 році програма «Насіння для майбутнього» проводиться в 139 країнах і регіонах по всьому світу. У ній взяли участь понад 15 тисяч студентів. В Україні програма «Насіння для майбутнього» стартувала в 2016 році за підтримки Міністерства освіти та науки. Участь у програмі взяли понад 100 українських студентів.

+ 0 -
  • 0
  • 337

Добавить комментарий