У Кабміні відбулася презентація інноваційних проєктів Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку

Делегація Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку (ДУІТЗ) у складі:  Сергій Базика (Голова Наглядової ради ДУІТЗ), Ігор Мурдій (Народний депутат України, член Наглядової ради університету), Катерина Танащук (проректор з наукової роботи ДУІТЗ), Костянтин Боряк (професор університету) презентували Віцепрем’єр-міністру з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністру цифрової трансформації України Михайлові Федорову пакет інноваційних проєктів ДУІТЗ – INNOVATION doIT’s.

 
Під час зустрічі було погоджено подільші кроки спільного плану дій з впровадження проєктів і проведення дослідних випробувань.
Голова Наглядової ради ДУІТЗ Сергій Базика вручив заступнику Міністра цифрової трансформації, члену Наглядової ради ДУІТЗ Олександру Шелесту диплом Почесного професора ДУІТЗ. Почесне звання Олександру Шелесту було присвоєно рішенням Вченої ради університету 10 липня 2023 року.

 
На виконання спільного плану дій Сергій Базика та Катерина Танащук обговорили з Денисом Курбатовим, заступником Міністра освіти і науки України, подальші кроки участі ДУІТЗ у впровадженні високошвидкісного інтернет-доступу GPON для закладів освіти України. Метою цього проєкту є максимальне впровадження найсучасніших технологій у закладах освіти в умовах воєнного стану.
Як повідомимли в пресслужбі ДУІТЗ, дуже важливими стали зустрічі Сергія Базики та Ігоря Мурдія з заступниками Міністра освіти і науки України Михайлом Винницьким та Андрієм Вітренком, на яких було обговорено стратегічні питання розвитку Університету та його участі в реформах міністерства.

 

Нагадаємо, Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку об’єднав між собою Одеську національну академію зв’язку ім. О.С. Попова та Одеську державну академію технічного регулювання та якості, який має висококваліфікованих фахівців професорсько-викладацького складу, потужні матеріальні бази, традиції навчання та колективи студентів.

+ 0 -
  • 0
  • 403

Добавить комментарий